دوشنبه, 19 تیر 1396 ساعت 11:23

بینندگان یک شبکه تلوزیونی

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

امروز نوبت به محمد حسن بود که بابت گله گذاری سر میز ما حاضر شود و بگوید که جناب استاد ! شما چه توجیهی دارید برای اینکه دولت قانونی کشور با مجوز های قانونی اقدام به عقد قراردادی می کند و صغیر و کبیر آن قرارداد را برای اقتصاد مملکت یک توفیق به حساب می آورند و آنوقت یک شبکه تلوزیونی که با پول همین مردم تاسیس و اداره می شود بر علیه آن برنامه می سازد و مجری مربوطه با کنایه در مورد زحمات خادمان مردم حرف می زند ؟

سر و سینه ای صاف کردم ، نگاهی مشفقانه به او انداختم و گفتم: جناب محمد حسن خان عزیز ! سابق بر این که به کار خرید و فروش مشغول بودم دوست عزیزی پیش من آمد و گفت یک زوج ناشنوا را می شناسم که سهم آنها از رسانه های سمعی و بصری تماشای تلوزیون است اگر می توانید در تهیه یک تلوزیون رنگی کمکشان کنید.

و بعد یک اتفاق بامزه ای را از زندگی این زوج ناشنوا تعریف کرد و گفت: بعضی شب ها که زن و شوهری جر و بحثشان می شود خانم خانه بعد از اینکه با زبان اشاره ناشنوایان مقادیری لغز بار همسر می کند بلافاصله چراغ اتاق را خاموش می کند !

حال بنده دو پیشنهاد دارم: یا وزارت نفت، گاز نیروگاهی که به این شبکه برق می دهد را قطع کند  یا شما تلوزیونت را خاموش کن و مطمئن باش که با همین خاموش کردن تلوزیون کاهش ده درصدی در بیننده های آن شبکه صورت می گیرد.

مازان

خواندن 1038 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395