یکشنبه, 26 شهریور 1396 ساعت 13:52

درخواست روس‌ها از ایران برای دریافت خدمات وارسی پروازی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی از امضا تفاهم‌نامه با معاونت علمی ریاست جمهوری خبر داد و گفت: این تفاهمنامه به منظور حمایت از بخش خصوصی و شتاب در توسعه صنعت هوانوردی خواهد بود.

رحمت‌اله مه‌ابادی با اشاره به برگزاری  نمایشگاه حمل و نقل هوایی «ایروپرشیا»، فضای به وجود آمده  را محل مناسبی برای تعامل و تقویت صنعت هوانوردی دانست و عنوان کرد: این نمایشگاه محل عرضه توانایی ها و از طرف دیگر رفع نیازهاست؛ شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در این نمایشگاه به عرضه توانایی ها و از سوی دیگر به دنبال پوشش نیازهای خود خواهد بود.

وی در این باره ادامه داد: در دو جنبه یعنی عرضه توانایی‌ها و رفع نیازها کارهای بسیار خوبی توسط همکاران ما در شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران صورت گرفته است و در مذاکرات با سایر فعالان و شرکت‌ها در حوزه صنعت هوانوردی نیازمندیهای خود را مطرح می کنیم و به دنبال رفع نیازهای خود هستیم.

مه‌ابادی با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه های بین المللی محلی برای تبادل اندیشه و تقویت شرکت ها و فعالان این حوزه است،بیان کرد: در حاشیه این نمایشگاه یکی از شرکت‌های روسی برای وارسی پروازی از شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران درخواست ارائه خدمات کرده است.

وی تصریح کرد: در کنار آن یک قرارداد همکاری به زودی با معاونت عملی ریاست جمهوری به جهت همکاری، حمایت از بخش خصوصی و شتاب در توسعه صنعت هوانوردی به امضا خواهیم رساند.

منبع: ایسنا

خواندن 665 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395