سه شنبه, 14 آذر 1396 ساعت 09:50

ایران با 4 طلا و یک برنز در رقابت‌های پاراتکواندو قهرمان جهان شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

در دومین و آخرین روز رقابت های پاراتکواندو قهرمانی جهان، دو نماینده دیگر ایران به نشان طلا دست یافتند و ایران در مجموع با چهار طلا و یک برنز قهرمان جهان شد.

«سعید صادقیان پور» ملی پوش دسته منهای 61 کیلوگرم، کلاس K42، و «احمد نریمانی» ملی پوش دسته بعلاوه 75، کلاس K42 آخرین نمایندگان ایران در رقابت های جهانی بودند که موفق به کسب نشان طلا شدند.

در هفتمین دوره رقابت های جهانی آیواز «مهدی پور رهنما»در دسته منهای 75 کیلوگرم، «اصغر عزیزی» در دسته بعلاوه 75، «احمد نریمانی« در دسته بعلاوه 75 و «سعید صادقیان پور» در دسته منهای 61 کیلوگرم صاحب گردن آویز طلا شدند.
«محمود جعفرزاده» نیز در دسته منهای 75 کیلوگرم مدال برنز کسب کرد.
بر این اساس تیم ملی پاراتکواندو ایران به رغم اینکه در بخش زنان نماینده ای نداشت، موفق شد در مجموع به عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات دست یابد و پس از آن تیم های ترکیه و آذربایجان به ترتیب در سکوی دوم و سوم جهان ایستادند.
تیم ایران با هدایت «پیام خانلرخانی» سرمربی و «مهدی احمدی» مربی تیم ملی در این رقابت ها شرکت کرد و «مسعود لشگری» رئیس انجمن پاراتکواندو نیز سرپرستی تیم را بر عهده داشت.

منبع: ایرنا

خواندن 785 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395