یکشنبه, 03 دی 1396 ساعت 09:07

شب یلدا با کارت هدیه مرتضوی

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

روز پنجشنبه در یکی از لامبورگینی‌های مطبوعات که برای خودش جایگاه ویژه و خاصی در جامعه رسانه ای قائل است، یک اقدام گرافیکی منحصر به فردی را مشاهده کردم.

این روزنامه بسیار بسیار وزین در باب همسویی با مردم محرومی که توان مالی برای برگزاری شب یلدا نداشتند، در نیمتای بالا صفحه اول به جای استفاده از عکس و تیتر خبری متنی را گذاشته بود که در یک کادر قرمز رنگ، اعلام کرده بود به خاطر رعایت حال افراد ندار از چاپ تبریک و شادباش یلدایی خودداری می کند.

البته غیر از این روزنامه وزین کسان دیگری هم در کشور داریم که حتی در ایام تولد ائمه روضه خوانی می کنند اما ظاهراً این نشریه وزین از نداری فقرا ابزاری برای خود شیرینی استفاده کرده بود، چرا که درست ذیل همان صفحه نیم­تای کامل را با عکس خوش آب و رنگ ترمه و انار به تبلیغات یک برند همشهری شان اختصاص داده بود که وقتی روزنامه را کامل باز می کردی، در حد لازم از وجود شب چله پیش رو شاد و شنگول می شدی.

ظریفی با دیدن این تناقض همدردی با فقرا و تبلیغ مرفهین به زبان آمد و گفت: به جای اینکه با این تناقض نسبت به فقرا ابراز محبت کنی، بهتر نیست فهرست روزنامه های لامبورگینی را که به دست با کفایت شما از جناب مرتضوی و بودجه تأمین اجتماعی هدیه می گرفتند را منتشر کنی تا بعضی ها یاد بگیرند که اگر زحمت بکشند و از مفت خوری اموال کارگران دست بردارند، فقرا هم می توانند شب یلدا بگیرند تا شما مجبور نشوید در یک صفحه پر تناقض با آنها همدردی کنید.

مازان

خواندن 780 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395