دوشنبه, 18 دی 1396 ساعت 09:54

رفع بیکاری با 5000 حزب

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

یکی از کارهای مهمی که می‌تواند بخش چشمگیری از بیکاری را درمان کند، راه اندازی حزب‌های متعدد است که حتی می توان در اتاق نشیمن منزل مسکونی هم راه‌اندازی شود و حتی کمتر از استارت آپ‌های وطنی که ریششان به پدیده های غیروطنی  مانند تلگرام گره خورده است پاسخ می دهد و علاوه بر آن تجهیزات و گرفتاری هایش از شرکت های دانش بنیان هم کمتر و جمع وجور تر است.

فقط کافیست فن بیان خوبی داشته باشید و سنسورهای موقعیت شناسی هم درست کار کند که در این صورت می توان حداقل 200 الی 300 شغل ابرومند برای جوانان ایجاد کرد و بانیان این احزاب هم به نان و نوا و علاف علوفی برسند.

در این راستا توجه به تضارب گرانقدر احزاب فعلی به طور جدی توصیه می شود.

البته راه‌اندازی احزاب در حوزه‌های دیگر مانند پزشکی، شرکت‌های تبلیغاتی و موسسات تشریفاتی تاثیر رو به رشد هم دارد یعنی علاوه بر اشتغال زایی مستقیم به همان میزان هم اشتغال زایی غیر مستقیم درست می کند.

محاسبات نشان می دهد با راه اندازی 5 هزار حزب، بیکاری در کشور به کمتر از 1 درصد کاهش می یابد که در مقایسه میانگین جهانی، موفقیت بی نظیری محسوب می شود.

لازم به ذکر است که این احزاب قادر هستند در هر شرایطی و در هر سطحی از فناوری برقرار بمانند و در فصول مختلف انتخاباتی به جمع آوری اعانه تبلیغاتی و سهم خواهی از منتخبین بپردازد لذا اشتغال ناشی از توسعه تحزب پایدار هم خواهد بود.

مازان

خواندن 852 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395