شنبه, 30 دی 1396 ساعت 15:52

صعود دختر یخ نورد ایرانی به فینال جام جهانی سوئیس

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

«زینب کبری موسوی» یخ نورد ایرانی شرکت کننده در مسابقات ماده لید جام جهانی «ساس فی» سوئیس، به مرحله فینال این رقابت ها راه یافت تا در کنار هفت یخ نورد از روسیه، کره جنوبی و سوئیس برای کسب عنوان قهرمانی رقابت کند.

موسوی به عنوان چهارمین یخ نورد ایرانی حاضر در این رقابت ها، توانست پس از یخ نوردانی از روسیه، سوئیس و کره جنوبی راهی فینال شود.
فینال رقابت های لید جام جهانی ساسی فر سوئیس فردا (یکشنبه) برگزار می شود و سه یخ نورد ایرانی در این بخش به رقابت ها با حریفان می پردازند.
بر اساس این گزارش، مسابقات ماده سرعت جام جهانی ساس فی سوئیس در بخش مردان امروز (شنبه) با حضور یخ نوردان ایرانی برگزارش شد و 'محمد رضا صفدریان» در جایگاه پنجم، «محسن بهشتی» نهم و «مهدی تقی‌خانی» جایگاه چهاردهم را از آن خود کردند.
در بخش ماده سرعت زنان این رقابت ها «زینب کبری موسوی» نیز دهم شد و «شبنم اسدی» در جایگاه شانزدهم ایستاد.
تیم یخ نوردی ایران متشکل از ۹ ورزشکار شبنم اسدی، زینب موسوی، مجتبی ثقفی، سعید محمودی، مسعود زینالی، محمدرضا صفدریان، محسن بهشتی، مهدی پهناور و مهدی تقی خانی به مسابقات جام جهانی ساس فی سوئیس اعزام شده اند.
یخنوردان کشور پس از این رقابت ها در جام های جهانی چین، کره جنوبی و روسیه نیز به میدان خواهند رفت. همچنین تیم ملی یخنوردی کشورمان در رقابت های قهرمانی آسیا در کره جنوبی حضور خواهد یافت.
این رقابت ها از صبح جمعه با حضور ۶۹ ورزشکار مرد و ۳۷ ورزشکار زن از ۱۷ کشور جهان آغاز شده است.

منبع: ایرنا

خواندن 1074 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395