یکشنبه, 01 بهمن 1396 ساعت 16:34

اطلاعات تکميلي

  • رییس هیات عامل ایدرو:

ایدرو آماده اجرای پروژه‌های بزرگ صنعتی است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رییس هیات عامل ایدرو گفت: ایدرو آمادگی لازم برای اجرای پروژه‌های بزرگ صنعتی به شکل مهندسی، تدارکات و ساخت (EPC) و یا اکتشاف و بهره‌برداری (E&P) را دارد.

منصور معظمی در در دیدار با اعضای هیات مدیره انجمن صنفی شرکت‌های مهندسی و ساخت ( نفت و نیرو ) افزود: توسعه و ترویج سرمایه‌گذاری از وظایف مهم و قانونی سازمان های توسعه‌ای محسوب می‌گردد و ایدرو آمادگی لازم برای اجرای پروژه‌های بزرگ صنعتی به شکل مهندسی، تدارکات و ساخت( EPC ) و یا اکتشاف و بهره‌برداری (E&P ) را دارد.

معظمی افزود: برنامه ریزی و زمانبندی در پروژه ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

فروزان عبداللهی رئیس هیات مدیره انجمن صنفی شرکت‌های مهندسی و ساخت ( نفت و نیرو ) نیز در این نشست ضمن معرفی فعالیت و توانمندی های انجمن و با اشاره به فعالیت های توسعه ای ایدرو گفت: منابع عظیم نفت و گاز در ایران و نیاز روزافزون به گسترش فعالیت‌های مربوط به آنها، از اکتشاف تا عرضه فرآورده به بازار و تلاش در ایجاد صنایع بالادستی و پایین‌دستی، نیارمند مشارکت فعالی سازمان های توسعه ای همچون ایدرو است.

انجمن صنفی شرکت‌های مهندسی و ساخت ( نفت و نیرو ) تشکلی حرفه‌ای و مستقل با مشارکت ۱۲ شرکت فعال در حوزه مهندسی و ساخت (EPC ) در صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی است.

منبع: شاتا

خواندن 313 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395