دوشنبه, 02 بهمن 1396 ساعت 00:00

اطلاعات تکميلي

  • عسگر اولادی مطرح کرد

بانک های چینی نقل و انتقال ارزی تجار ایرانی را محدود نکرده اند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصراقتصاد: طی روزهای اخیر خبرهای مبنی بر بسته شدن حساب ایرانیان در چند بانک چینی منتشر شد که براساس اعلام اتاق بازرگانی ایران و چین، ایرانیانی که در چین بدون مجوز با حساب شخصی شان فعالیت تجاری انجام می‌دهند از سوی چینی‌ها حساب‌شان بسته می‌شود

«رییس اتاق بازرگانی ایران و چین در گفتگو با عصر اقتصاد  با عنوان اینکه  حساب های تجاری ایرانیان در چین مسدود نشده است ، گفت : چینی ها همکاری کامل با ایران دارند و حساب های مسدود شده مرتبط با دلالان است.»

 «اسدالله عسگر اولادی با بیان اینکه حساب های توریست های ایرانی و دانشجویان ایرانی مقیم این کشور بسته شده است ، گفت: حساب های تجار ایرانسی  با شرکت  های ثبت شده رسمی بسته نشده است .»

در گذشته مطرح شده بود که چین حساب‌های ایرانیان در بانک‌های ABC و ICBC و MERCHENT را مسدود کرده است و طی اطلاعات رسیده چین در اقدامی بی‌سابقه یک ‌به ‌یک در حال مسدود کردن حساب‌های ایرانیان است، دلیل این بانک‌ها برای بستن حساب‌های ایرانیان در چین تحریم‌های بین‌المللی وضع‌شده توسط آمریکا علیه ایرانیان بوده است.

خواندن 398 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395