چهارشنبه, 01 فروردين 1397 ساعت 14:38

هدف جشنواره‌ خرید سفر حمایت از کالای ایرانی است

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

معاون گردشگری کشور درباره فعالیت حوزه گردشگری بر محور پیام نوروزی رهبری گفت: برگزاری جشنواره های خرید سفر به قصد رونق گردشگری و در نتیجه آن حمایت از کالای ایرانی است.

به گزارش روز نوروز 97 گروه فرهنگی ایرنا محمد محب خدایی با اشاره به نامگذاری امسال به حمایت از کالای ایرانی افزود: امسال شاهد ارزان‌سازی در حوزه سفرهستیم علاوه بر این که در هیچ بخشی افزایش قیمت نداشته‌ایم در برخی از حوزه‌ها مانند هتل‌ها شاهد تخفیف 30 تا 50درصدی هستیم.
شروع این جشنواره ها از ابتدای سال نو عنوان شد.
در گزارش چهارشنبه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری توضیح بیشتری از جشنواره های خرید سفر ارایه نشده است.
معاون گردشگری کشور اضافه کرد: پورتال جامع 09629 نیز رونمایی شده است تا شکایات احتمالی از طریق آن به‌صورت آنلاین رسیدگی شود. 
محب سامانه 09629 را علاوه بر نظارت‌های غیرمحسوس برشمرد. 
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری افزود: کمپینی به نام 'تقدیر به امضای مردم' داریم که این نیز می‌تواند به کاهش تخلفات احتمالی و افزایش خدمت‌رسانی به گردشگران کمک کند.
برنامه‌هایی برای نوروز امسال در دستور کار ستاد مرکزی هماهنگی خدمات قرار دارد که از جمله آنها رالی خانوادگی، جشنواره‌های خرید، جشنواره عیدانه ، تخفیف در تأسیسات گردشگری، اهدای جوایزی مانند سکه‌های طلا و خودرو به گردشگران است.
منبع: ایرنا

خواندن 757 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395