پنج شنبه, 02 فروردين 1397 ساعت 01:00

اطلاعات تکميلي

  • رییس اتحادیه هتلداران مشهد؛

کاهش ۱۵ درصدی اقامت در هتل‌های مشهد در ایام نوروز

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

رییس اتحادیه هتلداران خراسان رضوی گفت: همه ساله از روز سوم به بعد خروج از شهر مشهد زیاد خواهد شد و ظرفیت پذیرش هتل‌ها به ۴۰ درصد خواهد رسید. این درحالی است که بیشتر هتل‌‌های مشهد برای هفته دوم نوروز تخفیف ۵۰ درصدی گذاشته‌اند و هیچگونه افزایش نرخی نیز نسبت به سال گذشته نداشته‌ایم.

قانعی در خصوص آخرین وضعیت هتل‌های مشهد مقدس در ایام نوروز گفت: متاسفانه وضعیت هتل‌ها در کشور مناسب نیست به طوری که در هیچ کدام از شهرهای ایران ظرفیت پذیرش هتل‌ها به بیش از ۶۰ درصد نرسیده این درحالی است که هتل‌های تمام شهرهای بزرگ برای این ایام تخفیف قائل شدند و حتی در تهران هتل‌ها ۶۰ درصد تخفیف گذاشتند.

رییس اتحادیه هتل‌داران مشهد ادامه داد: در شهر مشهد به سبب فعالیت‌های مدارس، مسافرخانه‌ها و مراکز اقامتی ارگان‌ها و هتل‌دارها از وضعیت خوبی برخوردار نیستند و امروز فقط توانسته‌ایم ۶۰ درصد ظرفیت هتل‌های مشهد را پر کنیم که این رقم برای روزهای ۲۹ ، ۱ و ۲ فروردین است.

وی ادامه داد: همه ساله از روز سوم به بعد خروج از شهر مشهد زیاد خواهد شد و ظرفیت پذیرش هتل‌ها به ۴۰ درصد خواهد رسید. این درحالی است که بیشتر هتل‌های مشهد برای هفته دوم نوروز تخفیف ۵۰ درصدی گذاشته‌اند و هیچگونه افزایش نرخی هم نسبت به سال گذشته نداشته‌ایم. متاسفانه نسبت به سال گذشته شاهد کاهش ۱۵ درصدی اقامت در هتل‌ها بودیم که این ناشی از پایین آمدن قدرت مالی مردم است.

قانعی در خصوص شکایت‌های مردم از هتل‌ها گفت: امسال شکایت‌ها به صورت آنلاین و آنی رسیدگی می‌شود و افرادی که با شماره ۳۲۲۱۳۲۳۴ تماس بگیرند ظرف ۱۵ دقیقه بازرس ما در هتل حاضر می‌شود و در همان جا کار رسیدگی وصدور حکم را انجام می‌دهد.
منبع: ایلنا

خواندن 769 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395