شنبه, 01 ارديبهشت 1397 ساعت 12:17

ضرورت افزایش کیفیت طرح های ساماندهی دریا در سواحل مازندران

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران بر افزایش کیفیت طرح های ساماندهی دریا در سواحل مازندران تاکید کرد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در جلسه ستاد اجرایی ساماندهی طرح‌های دریای استان در نوشهر بر ضرورت آسیب‌شناسی جهت کاهش تعداد‌‌ غریق، بهبود وضعیت بهداشتی‌ و استفاده از بخش خصوصی در طرح‌های دریا تاکید کرد.

حسین زادگان با بیان اینکه هدف اصلی از اجرای طرح ساماندهی سواحل باید افزایش میزان رضایتمندی مردم در ایام تابستان باشد، افزود: اجرای برنامه های فرهنگی متنوع و نوآورانه با رعایت موازین شرعی و اخلاقی در سواحل در دستور کار قرار گیرد.

وی بر استفاده بهینه از همه ظرفیت ها و بسترهایی که فراهم شده تاکید و تصریح کرد: بهبود وضعیت بهداشتی و نظارت بر امکاناتی که در طرح های دریا ارائه می شوند جدی گرفته شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار با بیان اینکه باید بپذیریم که مردم از وضعیت دریا راضی نیستند همچنان که خودمان هم راضی نیستیم، اظهارداشت: مشکلات حوزه سواحل دیده شده و همه دستگاه ها باید پای کار بیایند.

حسین زادگان با تاکید بر اینکه با هر مدیری که با مستندسازی آمار خلاف واقع ارایه داده‌ و به شناگران بی توجهی کند برخورد جدی می شود، تصریح کرد: امسال باید از بخش خصوصی و اسپانسر در طرح ها استفاده کنیم.

وی همچنین گفت: در حوزه فرهنگ سازی در هر شهرستان از ظرفیت های فرهنگی، اجتماعی، سمن ها و رسانه ها استفاده شود.

حسین زادگان ادامه داد: نمی توانیم صبرکنیم تا طرح های طولانی مدت اجرا شود، باید اجرای طرح های کوتاه مدت را در دستورکار قرار دهیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران در ادامه اظهارداشت: ارائه تسهیلات به بخش خصوصی جهت اجرای برنامه های تفریحی و بازی های دریایی می تواند در این امر تاثیر بسزایی داشته باشد. 

وی افزود؛ می توانیم برنامه های متنوع ورزشی و فضای بانشاط تر در سواحل داشته باشیم. باید امکاناتی در سواحل ایجاد کنیم که بتوان ضمن ایجاد روحیه نشاط و بالابردن سطح رضایتمندی در بین مردم، درآمدزایی هم کرد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار با بیان اینکه اجرای برنامه های هنری و برگزاری جشنواره مجسمه های شنی در راستای برنامه های فرهنگی هنری در سواحل به اجرا درآیند، گفت: اداره کل ارشاد بسته فرهنگی برای چهارماه طرح دریا ارائه دهد.

 منبع: ایلنا

خواندن 859 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395