چهارشنبه, 05 ارديبهشت 1397 ساعت 14:00

حمایت 182 نماینده از شکستن انحصار تلگرام

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

182 نماینده مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای از اقدام دبیر شورای عالی فضای مجازی و وزیر ارتباطات در شکستن انحصار پیام رسان تلگرام و تقویت و تشویق پیام رسان های داخلی حمایت کردند.

احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیات رییسه درجلسه علنی امروز - چهارشنبه - مجلس شورای اسلامی بیانیه 182 نفر از نمایندگان را در حمایت از اقدام دبیر شورای عالی فضای مجازی و وزیر ارتباطات در شکستن انحصار پیام رسان تلگرام قرائت کرد.
دراین بیانیه آمده است: ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی امضا کنندگان این بیانیه حمایت قاطع خود را از اقدامات دبیر شورای عالی فضای مجازی و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در شکستن انحصار پیام رسان تلگرام در کشور جمهوری اسلامی ایران وبرخورد قاطع با این پیام رسان به دلیل عدم رعایت مقررات کشور در فراهم آوردن زمینه لازم برای ایجاد چالش های گوناگون امنیت ملی و برنامه ریزی برای وارد آوردن ضربات اقتصادی به کشور اعلام می کنیم.
در بخش دیگر این بیانیه آمده است: ما نمایندگان از تلاش های به عمل آمده برای تشویق و تصویب پیام رسان های بومی در قالب مساعدت های مالی و کمک های تجهیزاتی و اقدامات رسانه ای مرکز ملی فضای مجازی و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تقدیر می کنیم.
در ادامه این بیانیه، نمایندگان مجلس شورای اسلامی یادآور شده اند: موج ایجاد شده در سطح بین المللی برای محدود سازی تلگرام و برخورد قاطع کشورها با این پیام رسان بدون توجه به مصالح کشورها صرفا در جهت تامین منافع و مصالح خود و حامیان استکباری اش گام بر می دارد نشانه درستی تصمیم نظام جمهوری اسلامی در این خصوص می دانیم.
هفته گذشته با انتقال کانال تلگرامی پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای به پیام رسان های داخلی، سایر مراکز و دستگاهها نیز بتدریج به پیام رسان های داخلی هجرت کردند.
معاون اول رییس جمهور هم روز 29 فروردین دربخشنامه ای به همه دستگاه های دولتی ابلاغ کرد که به پیام رسان های داخلی منتقل شوند.
منبع: ایرنا

خواندن 578 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395