چهارشنبه, 05 ارديبهشت 1397 ساعت 14:42

ورود سامانه بارشی جدید از روز جمعه به کشور

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
در استان‌های شرقی و شمال شرق وزش باد شدید و گرد و خاک را داریم در جنوب نیز گرد و خاک گزارش شده است.
یک کارشناس هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید از روز جمعه به کشور خبر داد و گفت: وزش باد شدید و گرد و خاک در نیمه شرق و شمال شرق کشور پیش‌بینی می‌شود.

گودرزی درباره آخرین وضعیت شرایط جوی در کشور گفت: عصر امروز دامنه‌های جنوبی و مرکزی زاگرس استان‌های چهارمحال و بختاری، جنوب اصفهان، شمال فارس، بخش‌هایی از کرمان، شمال هرمزگان، بخش‌هایی از یزد و جنوب خراسان رضوی بارش‌های پراکنده‌ای پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه داد: در استان‌های شرقی و شمال شرق وزش باد شدید و گرد و خاک را داریم در جنوب نیز گرد و خاک گزارش شده است.

این کارشناس هواشناسی خاطرنشان کرد: از فردا نیز سامانه بارشی دیگری از جنوب غرب، غرب، شمال غرب وارد کشور می‌شود بارش باران در ارتفاعات زاگرس، البرز جنوبی و جنوب کرمان پیش‌بینی می‌شود. فردا شدت بارش در خوزستان، چهارمحال و بختیاری است و احتمال آب‌گرفتگی و جاری‌شدن سیل در مسیل‌ها پیش‌می‌شود.

گودرزی تصریح کرد: از فردا شب نیز شاهد وزش باد در شرق و جنوب شرق کشور خواهیم بود. از روز جمعه این سامانه بارشی تقویت می‌شود و بارش‌ها با شدت خوبی در کل نیمه غربی کشور خواهد بود و تا یکشنبه نیز ادامه دارد.

وی ادامه داد: فردا شب احتمال بارش‌های اندک در ارتفاعات تهران وجود دارد، اما از روز جمعه شاهد رگبار و رعد و برق تا روز یکشنبه در تهران نیز خواهیم بود.
منبع: ایلنا

خواندن 2030 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395