چهارشنبه, 09 خرداد 1397 ساعت 08:26

نبش قبر مردگان در رسانه‌های انقلابی

این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

همیشه نگران کسانی بودم که دیرتر از موعد موضوعی را متوجه می‌شوند اما آن قدر اعتماد به نفس دارند که فکر می‌کنند الآن که آنها متوجه شده اند، موقع طرح و پیگیری موضوع است.

متأسفانه این جماعت برای اینکه خود را از تک و تا نیاندازند، قیافه حق به جانب گرفته و به هزار و یک استدلال می‌خواهند همه را قانع کنند که همین الآن وقت طرح و بحث موضوع است.

بیچاره دولت شیخ حسن روحانی دلواپسان را کم داشت، رسانه‌های اصلاح طلب دیر فهم دارای اعتماد به نفس بالا هم به آن اضافه شده است و مسائلی را که این سردبیر بخت برگشته ما یکسال، دوسال، سه سال پیشتر می‌گفت و انذار می داد حالا یادشان افتاده است که حضرات تیتر کنند و انتقاد نمایند.

ضررهای دلار گران، عدم تطبیق دستمزد با هزینه های زندگی، تصمیمات غیر علمی و مشکلاتی از این دست ریشه در دیروز و امروز ندارد.

حتی مفاسد اقتصادی و حقوق‌های نجومی هم از یکی دو سال اخیر شروع نشده است اما گویا لحاف روی صورت بعضی از هم صنفان ما افتاده است و نفسشان بند آمده است و از خواب پریده اند و تازه یادشان افتاده است که مشکلات را نبش قبر کنند.

مازان

خواندن 623 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395