سه شنبه, 15 خرداد 1397 ساعت 19:59

رگبار و وزش باد شدید در روز چهارشنبه

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
سازمان هواشناسی برای روزچهارشنبه16 خرداد در مناطق البرز مرکزی، شمال ‌شرق و ارتفاعات گلستان و شمال سمنان، رشد ابر، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی کرد.
براساس تحلیل آخرین نقشه‌ها و داده‌های پیش‌یابی هواشناسی، روز آینده، در سواحل شرقی دریای خزر و شمال شرق کشور شاهد افزایش 4 تا 7 درجه ای دما و برای مناطق شمال ‌شرق و شرق نیز وزش باد شدید پیش بینی می شود.
آسمان تهران نیز فردا کمی ابری تا نیمه ابری با احتمال بارش پراکنده در بعدازظهر وزش باد و گاهی باد شدید پیش‌بینی می‌شود که بیشینه و کمینه دمای فردا در تهران 35 و 24 درجه خواهد بود.
روز پنج‌شنبه نیز در برخی نقاط شمال آذربایجان های شرقی و غربی، اردبیل، استان‌های ساحلی خزر، خراسان شمالی، خراسان رضوی و ارتفاعات کرمان، در ساعات پایانی روز، رشد ابر، رگبار پراکنده گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود و در سایر نقاط کشور آسمان صاف و آفتابی خواهد بود.
همچنین فرداد و پس فردا، بخش‌های مرکزی و شرقی خلیج فارس و شرق دریای عمان مواج خواهد بود.
فردا، اهواز با بیشینه دمای 48 درجه بالای صفر، گرمترین شهر و شهرکرد با کمینه دمای 9 درجه بالای صفر خنک‌ترین شهر کشور خواهند بود.
میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی تا یازدهم خرداد 159.9 میلی‌متر ثبت شد، این میزان، سال گذشته در این بازه زمانی 207.3 میلی‌متر بود که از کاهش 22.9 درصد بارش های امسال نسبت به سال گذشته حکایت دارد.
خواندن 1520 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395