جمعه, 18 خرداد 1397 ساعت 15:28

اطلاعات تکميلي

  • آخوندی؛

فسخ یک طرفه قرارداد فروش هواپیمای بوئینگ را پیگیری می‌کنم

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به منافع ملت ایران گفت: از تمام ظرفیت های قانونی برای پیگیری فسخ یک طرفه قرارداد فروش هواپیما توسط شرکت بوئینگ آمریکا استفاده خواهیم کرد.

«عباس آخوندی» در حاشیه راهپیمایی روز قدس در جمع خبرنگاران افزود: در این شرایط نباید مایوس شویم زیرا پیش از این شرایط بدتری را پشت سر گذاشته‌ایم و قطعا می‌توانیم از این شرایط هم عبور کنیم.
وی ادامه داد: در این شرایط نباید دچار شتاب‌زدگی و رفتارهای احساسی شویم و باید بتوانیم از تمام ظرفیت های قانونی خود استفاده کنیم تا راهی پیش پای مردم بگذاریم.
وزیر راه و شهرسازی همچنین درباره روز قدس با بیان این که اعمال زور مستقیم از سوی کشور آمریکا تداوم نخواهد داشت و نمی‌تواند این شرایط را ادامه دهد، گفت: این اقدامات می‌تواند جهان را با تهدیدهای بسیار جدی مواجه کند. 
وی افزود: ملت‌ها باید آگاهانه در عرصه جهانی حضور یابند و در مقابل اعمال زور مستقیم آمریکا مواضع خود را اعلام کنند.
آخوندی اضافه کرد: این، موضوعی است که می‌تواند تعادل جهانی را حفظ کند.
وی در عین حال اتحاد در کشور بین جناح‌ های مختلف را مهم خواند و گفت: در شرایط سختی قرار داریم و با یک تهدید جدی و اعمال زور مستقیم مواجه هستیم، بنابراین باید اتحاد درونی در این شرایط حفظ شود و بتوانیم از تمام ظرفیت‌های قانونی خود استفاده کنیم.
وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: نباید از هیچ ظرفیت قانونی‌ چشم‌پوشی کنیم، در این شرایط، اتحاد می‌تواند ما را از بحران‌ها نجات دهد.
وی درباره خروج امریکا از برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) هم گفت: معمولا در شرایط سخت و اعمال تحریم از سوی قدرت بزرگ که یک نوع تهدید جدی محسوب می‌شود واکنش هایی به وجود می‌آید.
منبع: ایرنا

خواندن 426 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395