جمعه, 18 خرداد 1397 ساعت 15:49

بازنگری خطوط تاکسی‌ها در پایتخت کلید خورد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی از انجام بررسی‌های نهایی درخصوص بازنگری خطوط تاکسی خبر داد.

علیرضا قنادان با اشاره به در دستور کار قرار گرفتن بازنگری خطوط تاکسی‌ها گفت: در راستای تصمیم‌گیری درخصوص بازنگری خطوط تاکسی درصدد آن هستیم که اختیار خطوط تاکسی که مبداء و مقصد آن در یک منطقه است را به شهرداری‌های مناطق تفویض کنیم که آنها براساس شرایط محلی و منطقه‌ای خود برنامه ریزی‌هایی را انجام دهند.

بازنگری خطوط تاکسی "فرامنطقه‌ای"

وی با بیان اینکه برخی از خطوط تاکسی "فرامنطقه‌ای" است که در حال بازنگری آنها هستیم، گفت: در هفته‌های گذشته بررسی‌های مختلفی در خصوص نحوه بازنگری در خطوط فرامنطقه‌ای شده است که یکی از این تصمیمات این بود که تاکسی‌های خطی موظف هستند در ساعت پیک صبح و عصر که خطوط فعالیتشان شلوغ است در خط فعالیت کنند؛ اما در ساعات دیگر می‌توانند در قالب تاکسی‌های اینترنتی مجوز دار فعالیت کنند.

قنادان با بیان اینکه درخواست مسافرین تنها در ساعات مجاز به این تاکسی‌ها اعلام می‌شود گفت: البته مشغول بررسی هستیم تا تمام ابعاد این مساله مورد بازنگری قرار گیرد.

تنفیذ برخی وظایف به معاونت‌های حمل و نقل مناطق

وی با بیان اینکه در قالب طرح جامع بازنگری خطوط در حال تنفیذ برخی وظایف به معاونت‌های حمل و نقل مناطق هستیم گفت: معتقدیم که سازمان تاکسیرانی می‌بایست به عنوان یک سازمان در ستاد فعال باشد و نمی‌تواند برای هر منطقه برنامه‌ریزی داشته باشد؛ چراکه هر خطی شرایط بومی و محلی خود را دارد و نمی‌توان با یک نسخه به همه خطوط تاکسیرانی نظارت داشت و معتقدیم مسائل هر خط باید متناسب با شرایط همان خط و منطقه تغییر کند که البته در این راستا نیز در حال بررسی‌های نهایی هستیم.

منبع: ایسنا

خواندن 431 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395