سه شنبه, 22 خرداد 1397 ساعت 12:44

سایپا: جایگزینی ساندرو بجای ال 90 درخواست مشتریان بوده است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رئیس اداره اطلاع رسانی و ارتباط با رسانه‌های گروه خودروسازی سایپا، مطالب منتشر شده در رسانه‌ها و فضای مجازی مبنی بر بدعهدی این شرکت در تحویل خودروی ساندرو را نادرست دانست و گفت: این جابه جایی به درخواست خود مشتریان بوده و بر این اساس بخشنامه صادر شده است.

در روزهای اخیر اخبار مختلفی در رسانه ها و فضای مجازی مبنی بر بدعهدی سایپا و تحویل رنو تندر90 دنده ای به جای رنو ساندرو دنده ای به مشتریان مطرح شده است.
«قاسم خاکی جوان» روز سه شنبه در این رابطه گفت: با پیگیری تعدادی از مشتریان برای تحویل گرفتن تندر 90 دنده ای به جای ساندرو، بخشنامه ای از سوی سایپا صادر شد که اگر نمایندگی ها با چنین درخواستی مواجه شدند، دعوتنامه ای بر همین اساس برای مشتری صادر کنند.
وی تاکید کرد: در تولید ساندرو هیچ مشکلی وجود ندارد؛ حتی تولید سایر خودروهای خارجی تولیدی این شرکت نیز به روال همیشگی در حال انجام است.
خاکی جوان، با بیان اینکه هنوز تحریمی اعمال نشده که با مشکلات تولیدی مواجه شویم، ادامه داد: حتی با اجرایی شدن تحریم ها نیز تمهیداتی اندیشیده شده تا با کمترین مشکل مواجه شویم.
رئیس اداره اطلاع رسانی و ارتباط با رسانه های گروه خودروسازی سایپا افزود: علت خاصی از سوی مشتریان برای درخواست جایگزینی عنوان نشده و احتمال می رود یکی از دلایل آن تاخیر در تحویل خودروهای ساندروی ثبت نامی باشد.
وی اظهار داشت: قوای محرکه ساندرو و تندر 90 دنده ای یکسان بوده و تفاوتی ندارند، بنابراین حتی اگر تحریم ها بخواهد مشکلی در تامین قطعات این خودروها ایجاد کند، برای هر دو خودرو خواهد بود و فقط شامل ساندرو نمی شود.
منبع: ایرنا

خواندن 252 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395