یکشنبه, 27 خرداد 1397 ساعت 08:21

تحلیل سقّ سیاهانه از برد تیم ملی فوتبال

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

با کسب اجازه از جناب شریعتمداری و عزیزان دیگررررر...که پا توی کفش شان می کنم:

درحالی که دولت مغرب چند هفته پیش به بهانه واهی کمک ایران به جبهه پولیساریا ، رابطه اش را با ایران قطع کرده است، دیروز تیم ملی فوتبال این کشور که قهرمان افریقا هم هست بعد از 90 دقیقه بازی طوفانی و پرفشارروی تیم ملی ایران ، در 5 دقیقه وقت اضافه مقابل تیم ما زانو می زند و بازنده از زمین خارج می شود.
نکته جالب تر این که گل را بازیکنان تیم ایران نمی زنند، بلکه بازیکنی از مغرب که در دقایق پایانی به زمین آمده، با یک حرکت کاملا حرفه ای و آکروباتیک با شیرجه فوق العاده زیبا و با سر توپ را در زاویه ای دقیق وارد دروازه خودی می کند.
همین گل برنامه ریزی شده و توطئه آمیز کافی است تا تیم ایران برنده از بازی خارج شود و سراسر ایران را به هیجان بیاورد، تا مردم در سراسر کشور و خارج از کشور به خیابان ها بریزند و هلهله و شادی کنند .
این اقدام که توطئه دشمنان قسم خورده کشور و در یک تبانی بین المللی صوت گرفته است برای انحراف افکار عمومی کشور از مشکلات و شکست برجام بوده ، تلاش می کند یاس و نومیدی مردم را از بین ببرد.
دم خروس این توطئه زمانی آشکار می شود که ظریف اولین، لاریجانی دومین و حسن روحانی سومین مسئولی هستند که در کمتر ازیک ساعت به این پیروزی عکس العمل نشان می دهند.( یعنی طرفداران برجام)
اظهارات کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که گفت نمیدانم شانس بود یا نه، و سرمربی مغرب که می گوید ما تنبیه شدیم. نشان میدهد که جریان بازی خارج از زمین تعیین تکلیف شده است. 
لذا ما ضمن محکوم کردن این توطئه اعلام میداریم پلیس باید با اینگونه شادی های خلاف موازین مقابله کند.

مازان

خواندن 396 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395