دوشنبه, 04 تیر 1397 ساعت 09:01

لطفا از پذیرش مسئولیت‌های دولتی پرهیز کنید

این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

بدین وسیله  فرصت را غنیمت شمرده و به همه عزیزانی که با انگیزه‌های مختلف حاضر به پذیرش مسئولیت دولتی می‌شوند اکیدا توصیه می‌شود و تاًکید می کنم که به هیچ وجه من الوجوه گول خیر خواهان و مصلحت اندیشان را نخورده زیر بار مسئولیت دولتی نروند چرا که بی حرف پیش وصله دزدی، بی عرضگی، ناشایستگی و باند بازی آنها را دوستان غیر دولتی گز کرده، بریده و به قامتشان دوخته اند. و چنان با اطمینان خاطر این وصله ها را به آنها چسبانده اند  که به هیچ وج قابل دفاع نیست و اساسا هر کسی هم در مقام دفاع برآید حتما شریک و رانتخوار شما خواهند بود. به نظر ما که مازان باشیم بهترین کار این است که مثل دیگران یک گوشه بنشینیم و همان اهانت‌ها را که دیگران در حق مدیران دولتی روا می‌دارند ما هم به بقیه بدهیم.

مطمئنا خوانندگان عزیزتر از جان برای این ادعا از مازان طلب سند مدرک نمی کنند اما برای اطمینان خاطر بیشتر شما عزیزان نگاهی بیاندازید به اوضاع و احوال محمد جواد ظریف و بیژن نامدار زنگنه، تا بهتر و بیشتر متوجه این هشدار خیر خواهانه مازان بشوید.

مازان

خواندن 670 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395