دوشنبه, 04 تیر 1397 ساعت 14:30

تخلف مالی سه هزار میلیارد ریالی شهرداری ساری تأیید شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران تأیید کرد که یک فقره پرونده قضایی مربوط به مجموعه شهرداری ساری بابت تخلف مالی 2 هزار و 900 میلیارد ریالی در دست بررسی است.

سید یونس حسینی روز دوشنبه در نشست خبری به مناسبت هفته قوه قضائیه گفت که عنوان این تخلف مالی 'اختلاس' است و افراد زیادی هم بر اساس گزارش های اولیه در این تخلف دخیل هستند.
وی با اعلام این که جزییات تخلف هنوز مشخص نیست، افزود: تخلف در یکی از سازمان های تابعه شهرداری ساری رخ داد و متهمان این پرونده هم احضار شده اند.
دادستان مرکز مازندران توضیح داد: سازمان بازرسی استان مازندران پس از گزارشی که در باره وجود تخلف مالی در یکی از سازمان های وابسته به شهرداری ساری دریافت کرد، وارد عمل شد و پرونده قضایی این تخلف مالی شکل گرفته است.
وی گفت که پرونده در حال جمع آوری اطلاعات و احضار متهمان است و حتی هنوز اتهام اختلاس هم محرز نشده است.
شهر با جمعیت 350 هزار نفری، پرجمعیت ترین نقطه شهری مازندران محسوب می شود.
شهرداری ساری با سابقه حدود یکصد ساله، در حال حاضر امور این شهر را با سه منطقه، پنج معاونت و 10 سازمان زیرمجموعه مدیریت می کند.
سازمان عمران، ترافیک، آتش نشانی، تاکیسرانی، اتوبوسرانی، بهشت رضا (ع)، حمل و نقل و ترافیک، پارک ها و فضای سبز، فناوری اطلاعات و آمار، مدیریت پسماند و میادین و تره بار از سازمان های تابعه شهرداری ساری هستند.
شهرداری ساری همچنین دارای معاونت های 'شهرسازی، معماری و امور مناطق'، 'اداری و مالی'، 'خدمات شهری'، 'فنی و عمرانی' و 'فرهنگی و اجتماعی' است.
بودجه شهرداری ساری در سال 96 افزون بر 6 هزار میلیارد ریال بود.
بر اساس اعلام شورای شهر ساری، شهرداری در پایان سال گذشته حدود 2 هزار و 500 میلیارد ریال به پیمانکارانش بدهی داشته است.
منبع: ایرنا

خواندن 398 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395