یکشنبه, 10 تیر 1397 ساعت 08:40

جناب آقای دکتر ( مهندس) اکبر ترکان و شهریار

این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)

جناب آقای دکتر ( مهندس سابق) اکبر ترکان که مردی همه فن حریف است و در همه زمینه‌ها نکات بدیع و دلنشین مطرح می‌کند و هیچ علمی از علمی از علوم جدید و قدیم از تعرض ایشان در امان نیست همین دیروز پریروزها مانند همه مسئولین دولتی و مجلسی خود را مقید به اظهارنظر در مورد ارز فرمودند و اظهار نموده اند که با فشار سیاسی نمی توان نرخ ارز را ارزان نمود.

اینجانب که مازان باشم و از سال های بسیار دور ارادتی به آقای دکتر ترکان داشته ام به خصوص در زمان هایی که مهندس بوده اند جسارتا محضر ایشان دو نکته را معروض می دارم:

  • گویا زور سیاست به گران کردن ارز دوهزار و پانصد تومانی تا هشت هزار تومان می رسد اما در مورد ارزان کردن ارز دست سیاست بسته است.
  • طالبان ارز ارزان عبارتند از: 80 میلیون نفر منهای دویست - سیصد نفر، اما ظاهرا این جماعت نه زور سیاسی دارند، نه زور اقتصادی دارند و نه از نحله های قدرت برخوردارند. بنابراین کسی را در حوزه سیاست ندارند که با درخواست ارز ارزان موجب نگرانی جناب آقای دکتر ( مهندس) اکبر ترکان شوند.

شاعر خوش ذوق معاصر، شهریار فقید ما که گویا او هم مثل آن 80 میلیون منهای دویست – سیصد نفر اما در عشق بازی، مغلول الیه بوده است می فرماید:

پیش ما یار نیامد نه به زاری نه به زور

گر به پیش دگران رفت به زور زر رفت

مازان

خواندن 431 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395