شنبه, 16 تیر 1397 ساعت 08:57

طنز دانش بنیان و کنترل سفرهای روحانی

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

همان گونه که در طنز روز گذشته هم مشاهده فرمودید، ما که مازان باشیم تصمیم گرفته ایم علوم روز و مدرن را وارد حوزه طنز کنیم چرا که اعتقاد راسخ داریم، طنزهای راوندی، زاکانی، دخو، توفیق، گل آقا و امثال اینها به دوره رایانه بر نمی‌گردد و از درک ظرایف مسائل دانش بنیان روز عاجز و ناتوان است.

اولین اقدام در این راستا فشار به سردبیری است که یک دستگاه رایانه قوی در اختیار این ستون قرار دهد تا ما خود از طریق نرم افزارهای مختلف به تولید طنز بپردازیم.

قدم دوم این است که پروژه طنز دانش بنیان به مبادی ذیربط مانند معاون فناوری ریاست جمهوری، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و بانک‌ها و صندوق‌های مربوطه معرفی شود تا اعتبارات لازم دریافت گردد.

خوانندگان عزیز دقت فرمایند همین دو روز طنزی که در حوزه علوم روز و دانش بنیان مرقوم فرموده ایم، حداقل یک میلیارد تومان تسهیلات ریالی و قریب به 50 میلیون یورو تسهیلات ارزی نیاز دارد.

اما از آنجا که مازان از دلسوزان نظام و مردم است با جیب خالی این کار را شروع کرده است.

در صورتی که خواسته های مازان پیگیری و تأمین شود، اهداف نهایی این پروژه به صورت آنلاین محقق و تقدیم شما خوانندگان عزیز خواهد شد.

اصلاً معنی دارد وقتی طنز دانش بنیان را می توانیم عملیاتی کنیم، بچه های مردم بیخودی دلشوره این را داشته باشند که رئیس جمهور از سفر اروپایی بر می گردد یا نه؟

ما در این طرح برنامه هایی را گنجانده ایم که حتی می تواند بگوید روحانی موقع راه رفتن اول پاشنه را به زمین می گذارد یا کف پا را؛ چه برسد به اینکه قصد برگشتن یا برنگشتن اش پنهان بماند و ما دلشوره بگیریم.

مازان

خواندن 786 دفعه
محتوای بیشتر در این بخش: « نانو طنز (1) طنز سایبری »

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395