چهارشنبه, 27 تیر 1397 ساعت 12:52

قانون حمایت از معلولان را با تمام توان اجرا می‌کنیم

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تمام توان حقیقی و حقوقی خود را برای پیاده‌سازی قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت به کار خواهیم گرفت.

 علی ربیعی  در جشن ملی و مراسم تجلیل از دست‌اندرکاران تدوین و تصویب قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت در سالن اجلاس سران گفت: بزرگترین اقدام ما نگاه آسیب‌شناسانه مبتنی بر واقعیات در راستای حرکت به نظام اجتماعی چندلایه است که بهزیستی دراین زمینه نقش پیشرو دارد.

وی ادامه داد: شرایط امروز به گونه‌ای است که باید برنامه‌های مشخصی برای انتفاع از نظام اجتماعی داشته باشیم.

وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی اظهار کرد: باید برای افرادی که به هر علت نتوانسته‌اند از فرصت‌های برابر اجتماعی استفاده کنند، برنامه‌های مشخصی اجرا و پیاده‌سازی کنیم.

ربیعی تاکید کرد: اگر از افراد با شرایط خاص، مراقبت نکنیم و در این زمینه نقصان داشته باشیم، این افراد توانایی‌های لازم برای برخورداری از فرصت‌های برابر را از دست می‌دهند.

وی ادامه داد: باید به سمت جامعه برابر و همراه با عدالت حرکت کنیم؛ از این رو، برنامه‌های برخورداری افراد از فرصت‌های برابر را به طور جدی پیگیری می‌کنیم.

منبع: ایلنا

خواندن 385 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395