شنبه, 30 تیر 1397 ساعت 15:19

راه اندازی اداره مقابله با تحریم در روسیه

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

روسیه که هدف تحریم های گسترده اروپایی و آمریکایی قرار دارد، اداره مبارزه با تحریم برای مقابله سازمان یافته با این اقدام ها را راه اندازی می کند.

به گزارش ریانووستی، اداره مقابله با تحریم هاکه در چارچوب وظایف وزارت دارایی روسیه تاسیس می شود بنا به دستور دیمیتری مدودیف نخست وزیر این کشور تاسیس می شود.
براساس این سند، وزارت دارایی روسیه موظف می شود از طریق اداره مقابله با تحریم ها با سایر سازمان های دولتی گفت وگو کند و تدابیر لازم را برای کاستن از تاثیرات تحریم های خارجی بکار بندد.
این وزارت همچنین اجازه می یابد با کشورهای دیگر درباره مسائل مربوط به تحریم های وضع شده علیه روسیه مذاکره کند. 
آمریکا از سال 2012 اعمال تحریم ها علیه روسیه را مطابق قانون ماگنیتسکی آغاز کرد، اما تحریم های بسیار گسترده تر ضدروسی در قالب چندین بسته از سال 2014 با بروز اختلاف میان مسکو و غرب در مساله اوکراین وضع شد. 
آمریکا با استفاده از شیوه های فشار، تطمیع یا متقاعد کردن متحدان و همپیمانان خود چندین بسته تحریم اقتصادی و مالی در مورد روسیه وضع کرده و صدها شهروند و مقام های روس در فهرست تحریم های غرب قرار گرفته اند. 
منبع: ایرنا

خواندن 211 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395