سه شنبه, 09 مرداد 1397 ساعت 10:58

بازداشت دلالان مسکن مهر پرند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

ماموران نیروی انتظامی شهرستان رباط کریم با حضور در مقابل کارگزاری شرکت عمران شهر جدید پرند تعدادی از دلالان مسکن مهر را بازداشت کردند.

روز دوشنبه با دستور دادستان پرند، طی عملیاتی توسط نیروی انتظامی شهرستان رباط کریم و با همکاری حراست شرکت عمران شهر جدید پرند، تعدادی از دلالان مسکن مهر در مقابل کارگزاری این شرکت شناسایی و بازداشت شدند.

محسن وطن‌خواهی مدیر عامل و رئیس هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید پرند، ضمن قدردانی از اقدام به دستگیری دلالان مسکن مهر گفت: پیش بینی می‌شود تعداد قابل توجهی از واحد های مسکن مهر در اختیار دلالان است. این افراد از اطلاعات محدود مالکان، سوءاستفاده کرده و با خرید و فروش واحد های آنان باعث اختلال در قیمت مسکن مهر پرند می شوند.

وی از تمام مالکان مسکن مهر خواست برای هرگونه نقل و انتقال و دریافت اطلاعات دقیق در خصوص میزان واریزی و بدهکاری یا طلبکاری واحد خود، به کارگزاری این شرکت مراجعه کرده و به دلالان اعتماد نکنند.

بنابراین گزارش، در  سایت‌های مسکن مهر شهرهای جدید پردیس و پرند، بعضا دلالان آرامش این حوزه را به هم می‌زنند که برخوردهایی نیز با آنها انجام می شود. بعد از آن که سال گذشته سعید غفوری مدیرعامل شرکت عمران پردیس اعلام کرد "برخی با ایجاد کانال و بنگاههای تبلیغاتی به ما فشار آوردند و شماره متقاضیان را از ما خواستند" نیروی انتظامی اقدام به دستگیری عده‌ای از سودجویان کرد. در روزهای اخیر نیز اعلام شد ۲۳ نفر از دلالانی که در محوطه شرکت عمران پردیس در حال فعالیت بودند، دستگیر شدند.

منبع: ایسنا

خواندن 549 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395