یکشنبه, 21 مرداد 1397 ساعت 12:43

برنامه‌های اشتغال را با نگاهی نو دنبال می‌کنم

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سرپرست وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه برنامه‌ها و سیاست‌های دولت در این وزارتخانه را دنبال می‌کند، گفت: بیکاری فقر را تشدید می‌کند و عوارض و آسیبهای اجتماعی به دنبال دارد، به همین دلیل برنامه‌های اشتغال را با سرعت و نگاهی جدید ادامه خواهیم داد.

انوشیروان محسنی بندپی در اولین جلسه شورای معاونان این وزارتخانه ضمن سپاس از حسن اعتماد رییس جمهوری در انتصاب خود، از تلاش‌ها، اقدامات اثربخش و دلسوزانه علی ربیعی طی پنج سال تصدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قدردانی کرد.

او گفت: این وزارتخانه با توجه به گستردگی خود، در حوزه رفاه، تامین اجتماعی، بهزیستی، اشتغال، تعاون و  فنی و حرفه‌ای عملکرد قابل قبول و روبه جلویی داشته است.

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: در پیشبرد اهداف دولت وظایفی بر عهده وزارت تعاون، کار و وفاه اجتماعی است که با همکاری، همفکری، تعامل و اقدامات نوآورانه به سرانجام خواهد رسید. امیدوارم بار امانت بزرگترین وزارتخانه اجتماعی کشور را با یک نگاه علمی و تخصصی در جهت توانمندسازی به پیش ببرم.

محسنی  بندپی، به موضوع اشتغال و بیکاری اشاره کرد و گفت: بیکاری فقر را تشدید می‌کند و عوارض و آسیب‌های اجتماعی در پی دارد، بنابراین باید برنامه‌های اشتغال را با نگاه جدید و به سرعت ادامه بدهیم.

وی گفت: در شرایط حساس کنونی نیازمند حمایت، دلگرمی و کار ویژه و نوآورانه هستیم تا با همدلی و تدبیر در جهت فقر زدایی، گسترش اشتغال، کاهش تصدیگری در بنگاه‌ها حرکت کنیم.

سرپرست وزارت تعاون،کار ورفاه اجتماعی در پایان افزود: یکی از آرماهای نظام و تاکیدات رییس جمهوری، گسترش عدالت اجتماعی است و در این راستا  سیاست‌های دولت و برنامه‌های اشتغال را با نگاه جدید و به سرعت دنبال خواهم کرد.

منبع: ایسنا

خواندن 262 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395