یکشنبه, 28 مرداد 1397 ساعت 21:00

شهردار تهران باید نسبت به کسری ۵۰ درصدی بودجه پاسخگو باشد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر با بیان اینکه فقط ۱۱ درصد از مصارف شهرداری ثبت شده است، گفت: شعار شورای پنجم شفافیت است اما در حوزه فعل و انفعالات شهرداری شفافیت اعمال نشده است و این ۱۱ درصد بیشتر به صفر شباهت دارد و شهردار باید در این خصوص پاسخگو باشد.

 زهرا صدراعظم نوری با تاکید بر اینکه ۶ ماهه اول سال فصل درآمدزایی شهرداری است، افزود: هرچند همیشه در نیمه دوم سال تحقق درآمد کمتر است اما همین امروز هم شهرداری فقط ۴۹ درصد تحقق بودجه داشته و ۵۲- درصد کسری داشته است و این موضوع باید در جلسه ‌ای با شهرداران و مسوولان بررسی و اگر لازم شد اصلاحیه‌ای در بودجه صورت گیرد.

نوری در ادامه به عملکرد مالی شهرداری تهران انتقاد کرده و گفت: عملکرد سرمایه‌ای، دارایی و عمرانی شهرداری قابل دفاع نیست و شهرداری در این مدت چقدر توانسته حقوق ۶۸ هزار کارمند خود را پرداخت کند و هیچ اقدام دیگری در زمینه‌های دیگر انجام نداده و اگر به همین روند پیش برویم قطعا با مشکل برخواهیم خورد.

منبع:ایلنا

خواندن 198 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395