شنبه, 24 آذر 1397 ساعت 19:30

کارت‌های مدت‌دار مترو

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نوبخت گفت: در حال حاضر کارت‌های مدت‌دار با مبلغ مشخص برای استفاده از مترو در نظر گرفته‌ایم و تمامی شهروندان می توانند این کارت ها را خریداری کنند.

 فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران با اشاره به اینکه در صورت تمایل شهروندان و مسافران مترو کارت‌های مدت‌دار و مبلغ‌دار ارائه می‌شود و همه اقشار جامعه می‌توانند آن را خریداری کنند، اظهار کرد: در سال‌های گذشته کارت‌های مدت‌دار بدون سقف ریالی ارائه می‌شد، اما به دلیل سوء استفاده از این کارت‌ها، کارت‌های مدت‌دار با مبلغ مشخص را در نظر گرفته‌ایم که افراد می‌توانند با مراجعه به سایت «کارت بلیت الکترونیک» شهرداری تهران این کارت را خریداری کنند.
وی تصریح کرد: کارت‌های مدت دار در سه بازده زمانی سه ماه، شش ماه و یکساله عرضه می‌شوند و شهروندان و مسافران می‌توانند بنابر نیاز خود آن‌ها را خریداری نمایند.
گفتنی است کارت‌های مدت دار سه ماهه با قیمت ۱۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان، ۶ ماهه به مبلغ ۱۸۷ هزار و ۵۰۰ تومان و یکساله به مبلغ ۳۳۷ هزار و ۵۰۰ تومان به فروش می‌رسد؛ این مبالغ ۲۵ درصد تخفیف دارد که به اعتبار اصلی کارت اضافه می‌شود.

منبع: خبرآنلاین
خواندن 338 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395