یکشنبه, 25 آذر 1397 ساعت 14:33

اولین هواپیمای برجامی اورهال شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدیرعامل شرکت هواپیمایی ایران ایر (هما) با بیان اینکه هواپیمای ایرباس 321 از هواپیماهای برجامی در چند روز اخیر در شرایط تحریم اورهال شد، گفت: توانتسیم دو فروند از هواپیماهای زمین‌گیر را با تعمیرات متخصصان داخلی فعال کنیم.

فرزانه شرفبافی در جمع خبرنگاران حاضر در سومین نمایشگاه حمل و نقل و صنایع وابسته با بیان اینکه چک سنگین اولین ایرباس پسابرجامی چند روز گذشته انجام شد، گفت: توانستیم در شرایط تحریم هواپیمای ایرباس 321 از جمله هواپیماهای پسابرجامی را اورهال کنیم و چک سی این هواپیما اخیرا با موفقیت انجام شد.

وی ادامه داد: تحریم موضوع جدیدی نیست و قبلا هم در شرایط تحریم قرار داشتیم و امروز می‌توانیم با بهترین روش تحریم‌ها را پشت سر بگذاریم.

مدیرعامل ایران‌ایر (هما) با بیان اینکه اورهال هواپیمای ایرباس 321 در 11 روز انجام شد گفت: پیش از این با کارخانه سازنده این هواپیما برخی موارد را هماهنگ کرده بودیم و مشکلی برای اورهال این هواپیما نداشتیم.

شرفبافی با اشاره به تامین قطعات در شرایط تحریم اظهار داشت: در شرایط پسابرجام تا 4 نوامبر فرصت داشتیم قطعات هواپیماهایی را که تحویل گرفته بودیم را تامین کنیم و این قطعات تحویل داده شده است.

مدیرعامل ایران ایر درباره ناوگان این شرکت هواپیمایی گفت: در حال حاضر ایران ایر 65 هواپیما در اختیار دارد که از این تعداد 26 فروند فعال است و در صورت تامین قطعات سایر هواپیماهای زمین‌گیر هم فعال خواهند شد.

وی افزود: بخشی مهندسی و تعمیرات هما توانمندی بالایی دارند و تمام تعمیرات توسط متخصصات داخلی انجام می‌شود.

وی گفت: با انجام تعمیرات دو فروند از هواپیماهای زمین‌گیر هما از جمله فوکر و ایرباس فعال و به ناوگان برگشتند.

منبع: ایلنا

خواندن 436 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395