یکشنبه, 25 آذر 1397 ساعت 15:41

الحاق موتور ملی به لکوموتیو ملی در سومین نمایشگاه حمل‌ونقل و صنایع وابسته

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
الحاق موتور ملی به لکوموتیو ملی و برگزاری سامانه یادگیری همراه به همراه برنامه‌های متنوع دیگری در سومین نمایشگاه حمل‌ونقل و صنایع وابسته از سوی شرکت راه‌آهن انجام می‌شود.

الحاق موتور ملی به لکوموتیو ملی و برگزاری سامانه یادگیری همراه نیز در این نمایشگاه از سوی شرکت راه‌آهن در سومین نمایشگاه حمل‌ونقل و صنایع وابسته ارائهخواهد شد. همچنین در طول این نمایشگاه، کارگاه آموزشی «مدیریت ریسک سرمایه‌گذاری» و نمایشگاه عکس را برگزار و در زمینه فعالیت‌ها و برنامه‌های سال جاری و آتی راه‌آهن به اشکال مختلف، اطلاع رسانی ‌می‌شود.
به علاوه شرکت راه‌آهن همراه با سایر شرکت‌های فعال و معتبر داخلی و خارجی در حوزه‌های مختلف حمل‌ونقل، در سومین نمایشگاه حمل‌ونقل و صنایع وابسته حضوری فعال خواهد داشت.
در طول این نمایشگاه، انعقاد چند تفاهم نامه و نشست‌ خبری با حضور مدیرعامل، قائم مقام و معاونین این شرکت برگزار می‌شود.
برگزاری نشست و هم‌اندیشی با نمایندگان انجمن صنفی، شرکت‌های حمل و نقل ریلی و صنایع وابسته، صادرکنندگان، فورواردرها، مشتریان عمده راه‌آهن و نمایندگان سایر شقوق حمل و نقل از جمله برنامه‌هایی است که شرکت راه‌آهن همزمان با حضور در این نمایشگاه دنبال می‌کند.
در این نمایشگاه که یکشنبه ۲۵ آذر با حضور وزیر راه و شهرسازی و معاونانش در بخش حمل‌ونقل افتتاح می‌شود، علاوه برمعرفی آخرین دستاوردها و توانمندی‌ها و فناوری‌های حوزه حمل‌ونقل، هیئت‌های تجاری و اقتصادی از کشورهای مختلف حضور خواهند یافت تا ضمن بررسی زمینه‌های همکاری مشترک، ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری پروژه‌های مختلف را در این حوزه بررسی کنند.
در گزارش روابط عمومی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران آمده است، حضور کارشناسان مختلف در این نمایشگاه، فضای تبادل‌نظر در مورد دانش فنی و ایده‌های جدید را فراهم آورده و شرایط مقایسه کیفیت محصولات صنعت حمل‌ونقل ریلی، راه‌سازی و راهداری کشور را با استانداردهای بین‌المللی فراهم می‌کند.
موضوعات مربوط به راه‌سازی، راهداری، تجهیزات و ایمنی راه‌ها، حمل‌ونقل هوشمند، تونل‌ها، پل‌ها، آسفالت، قیر، ماشین‌آلات راه‌سازی، سیستم‌های کنترل جاده‌ها، مؤسسات و مراکز آموزشی، دانشگاه‌ها، بیمه، بانک‌ها، مؤسسات مالی و اعتباری نیز از دیگر محورهای مورد تمرکز سومین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل و صنایع وابسته است.
شناخت نیازها، امکانات، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های صنعت حمل‌ونقل برای حمایت از نوآوری‌ها، فناوری‌ها و احیای فضای کارآفرینی از دیگر اهداف این نمایشگاه است.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی دولت
خواندن 440 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395