یکشنبه, 16 دی 1397 ساعت 14:17

طرح فاضلاب غرب تهران تا ابتدای سال ٩٩ افتتاح می‌شود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدیر احداث تصفیه خانه فیروز بهرام گفت: طرح تسفیه خانه غرب تهران از ابتدای سال ٩٦ شروع شده و پیش بینی می شود تا ابتدای سال ٩٩ این طرح به بهره برداری برسد.

 علی اصغر شمع آبادی مدیر احداث تصفیه خانه فیروز بهرام در برنامه بازدید از این طرح اظهار کرد: طرح فاضلاب شهر تهران ١١ میلیون نفر را تحت پوشش دارد که قرار است ١٢ تصفیه خانه در این شهر احداث شود.

وی افزود: در حال حاضر تصفیه خانه غرب تهران با ظرفیت پوشش ٢ میلیون و ١٠٠ هزار نفر در حال احداث است که فاضلاب آن از یک تونل به قطر ٣ متر به تسفیه خانه خواهد رسید.

شمع آبادی تشریح کرد: عملیات اجرایی این پروژه از ابتدای سال ٩٦ آغاز شده و تاکنون ٣٥ درصد پیشرفت داشته است. ما پیش بینی می‌کنیم این پروژه از ابتدای سال ٩٩ به بهره برداری برسد.

وی افزود: این تصفیه خانه روزانه ٥٠٠ هزار متر مکعب فاضلاب را تسفیه خواهد کرد و ٦ مگاوات تولید برق خواهد داشت. برای از بین بردن بو هم از آخرین تکنولوژی‌های موجود استفاده شده است.

مدیر احداث تصفیه خانه فیروز بهرام گفت: تولید پس آب آن هم با آخرین متدها انجام می‌شود و قابلیت استفاده در کشاورزی را دارد.

منبع: ایلنا

خواندن 68 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395