دوشنبه, 17 دی 1397 ساعت 15:14

برنامه کامل جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ به وقت ایران + نتایج

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ قرار است به میزبانی کشور امارات با حضور ۲۴ تیم برتر آسیا برگزار شود.

جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات از ۱۵ دی ماه با حضور ۲۴ تیم برتر آسیا در این کشور آغاز خواهد شد و تیم ملی فوتبال ایران نیز با تیم‌های یمن، عراق و ویتنام هم‌گروه شده است.

گروه‌بندی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات به شرح زیر است:

گروه A: امارات، تایلند، هند، بحرین

گروه B: استرالیا، سوریه، فلسطین، اردن

گروه C: کره‌جنوبی، چین، قرقیزستان، فیلیپین

گروه D: ایران، عراق، ویتنام، یمن

گروه E: عربستان، قطر، لبنان، کره‌شمالی

گروه F: ژاپن، ازبکستان، عمان، ترکمنستان

برنامه بازی‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹  

۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ امارات یک - یک بحرین ورزشگاه زاید ابوظبی

--------------------------------------------------

۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ استرالیا صفر - یک اردن ورزشگاه هزاع بن زاید

۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ تایلند یک - ۴ هند  ورزشگاه آل نهیان ابوظبی

۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ سوریه صفر - فلسطین صفر ورزشگاه شارجه 

--------------------------------------------------

۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ چین- قرقیزستان ورزشگاه خلیفه بن زاید 

۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ کره جنوبی - فیلیپین ورزشگاه آل مکتوم دبی

۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ایران- یمن ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی

--------------------------------------------------

۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ عراق - ویتنام ورزشگاه زاید ابوظبی

۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ عربستان - کره شمالی مکتوم بن راشد دبی

--------------------------------------------------

۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ ژاپن- ترکمنستان ورزشگاه آل نهیان ابوظبی

۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ ازبکستان- عمان ورزشگاه شارجه

۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ قطر - لبنان ورزشگاه هزاع بن زاید

--------------------------------------------------

۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ بحرین - تایلند ورزشگاه آل مکتوم دبی

۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ اردن - سوریه ورزشگاه خلیفه بن زاید 

۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ هند - امارات ورزشگاه زاید ابوظبی

--------------------------------------------------

۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ استرالیا - فلسطین  ورزشگاه  مکتوم بن راشد

۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ فیلیپین - چین  ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی

۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ قرقیزستان - کره جنوبی ورزشگاه هزاع بن زاید 

--------------------------------------------------

۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ ایران - ویتنام ورزشگاه  آل نهیان ابوظبی

۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ عراق - یمن ورزشگاه شارجه

۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ عربستان- لبنان  ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی

--------------------------------------------------

۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ کره شمالی - قطر ورزشگاه خلیفه بن زاید

۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ ژاپن- عمان ورزشگاه زاید ابوظبی

۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ازبکستان- ترکمنستان ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی

--------------------------------------------------

۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ امارات- تایلند ورزشگاه  هزاع بن زاید 

۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ هند- بحرین ورزشگاه  شارجه

--------------------------------------------------

۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ استرالیا- سوریه ورزشگاه  خلیفه بن زاید 

۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ فلسطین - اردن ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی

--------------------------------------------------

۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ کره جنوبی- چین ورزشگاه  آل نهیان ابوظبی

۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ قرقیزستان- فیلیپین ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی

۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ایران- عراق ورزشگاه آل مکتوم دبی

۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ویتنام - یمن ورزشگاه هزاع بن زاید

--------------------------------------------------

۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ عربستان- قطر ورزشگاه زاید ابوظبی

۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ لبنان- کره شمالی ورزشگاه شارجه

۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ژاپن- ازبکستان ورزشگاه خلیفه بن زاید 

۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ عمان - ترکمنستان ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی

مرحله یک هشتم نهایی

۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۰/ سرگروه B- تیم سوم A/C/D ورزشگاه آل مکتوم دبی (بازی ۳۷)

۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۰/ تیم دوم گروه A- تیم دوم گروه C ورزشگاه هزاع بن زاید (بازی ۳۸)

۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۰/ سرگروه D- تیم سوم B/E/F ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی (بازی ۳۹)

--------------------------------------------------

۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۰/ سرگروه F- تیم دوم گروه E ورزشگاه شارجه (بازی۴۰)

۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۰/ تیم دوم گروه B- تیم دوم گروه F ورزشگاه خلیفه بن زاید (بازی ۴۱)

۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۰/ سرگروه A- تیم سوم C/D/E ورزشگاه زاید ابوظبی (بازی ۴۲)

--------------------------------------------------

۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ سرگروه C- تیم سوم A/B/F ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی (بازی ۴۳)

۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۰/ سرگروه A- تیم دوم D ورزشگاه زاید ابوظبی (بازی ۴۴)

مرحله یک چهارم نهایی

۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ برنده بازی ۳۷- برنده بازی ۴۰ ورزشگاه آل مکتوم دبی (بازی ۴۵)

۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۰/ برنده بازی ۳۸ - برنده بازی ۳۹ ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی (بازی ۴۶)

--------------------------------------------------

۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ برنده بازی ۴۳ - برنده بازی ۴۴ ورزشگاه زاید ابوظبی (بازی ۴۷)

۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۰/ برنده بازی ۴۲- برنده بازی ۴۱ ورزشگاه هزاع بن زاید (بازی ۴۸)

مرحله نیمه نهایی

۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۰/ برنده بازی ۴۶- برنده بازی ۴۵ ورزشگاه هزاع بن زاید (بازی ۴۹)

--------------------------------------------------

۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۰/ برنده بازی ۴۷- برنده بازی ۴۸ ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی (بازی ۵۰)

مرحله نهایی

۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۰/ برنده بازی ۴۹- برنده بازی ۵۰ ورزشگاه زاید ابوظبی

خواندن 281 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395