چهارشنبه, 12 آبان 1395 ساعت 10:56

راه‌آهن روسیه در ایران نمایندگی باز کرد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصر اقتصاد: نماینده شرکت راه‌آهن روسیه از راه‌اندازی یک دفتر نمایندگی در ایران خبر داد و گفت: تأسیس این دفتر هم‌اکنون در مرحله ثبت اداری قرار دارد.

نماینده شرکت هلدینگ راه‌آهن دولتی روسیه در هشتمین اجلاس کارگروه همکاری‌های ایران و روسیه با اشاره به پروژه بین‌المللی RZD راه‌آهن روسیه اظهار داشت: ۱۱۷ شرکت تابع عضو این هلدینگ هستند که ۲۵ درصد از کل سرمایه‌گذاری‌های انجام‌شده در روسیه را دربر می‌گیرد.

وی افزود: راه‌آهن روسیه به طول ۸۵ هزار کیلومتر که ۴۰ هزار کیلومتر آن برقی است،  ۴۵ درصد از حجم گردش کالا و ۲۶ درصد از کل مسافر این کشور را در بر می‌گیرد و در ۴۰ کشور جهان دارای دفتر نمایندگی است.

نماینده شرکت راه‌آهن روسیه از راه‌اندازی یک دفتر نمایندگی در ایران خبر داد و گفت: تأسیس این دفتر هم‌اکنون در مرحله ثبت اداری قرار دارد.

استول یارف بابیان اینکه حضور گسترده در لجستیک موجب افزایش قابلیت بهره‌برداری از کریدور شمال-جنوب می‌شود گفت: شرکت راه‌آهن روسیه علاوه بر توجه به توسعه زیرساخت‌های خود به شرکت‌های راه‌آهن همکار از جمله راه‌آهن ایران و کمک به توسعه زیرساخت‌های ریلی آن توجه ویژه‌ای دارد.

خواندن 707 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395