چهارشنبه, 12 آبان 1395 ساعت 10:57

دهه فجر مسکن مهر اندیشه تکمیل می شود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصر اقتصاد: مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید اندیشه با تأکید براینکه سایت مسکن مهر اندیشه درصورت همکاری قرارگاه خاتم‌الوصیا تا دهه فجر سال جاری به پایان می‌رسد گفت: درحال حاضر به دنبال احداث قطار حومه‌ای شهر جدید اندیشه به سمت تهران هستیم و قصد داریم این طرح را با هدف ایجاد رفاه و امنیت در رفت و آمد ساکنان این شهر هرچه زودتر به مرحله اجرا برسانیم.

محمد آئینی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی  در خصوص آخرین  وضعیت سایت مسکن مهر شهر جدید اندیشه بیان کرد: تنها پروژه باقی‌مانده سایت مسکن مهر اندیشه پروژه ۴۳۲ واحدی به سازندگی خاتم‌الاوصیا (وزارت دفاع) است که به دلیل تعلل‌های سازنده اقدامات اجرایی آن در حال حاضر به تعویق افتاده است.

آئینی در ادامه با تأکید براینکه درصورت مشارکت مناسب از سوی این قرارگاه، پروژه مذکور تا دهه فجر سال جاری به پایان می‌رسد گفت: امیدواریم با همکاری مناسب از سوی بخش‌های مرتبط بتوانیم جشن تکمیل سایت مسکن مهر اندیشه را در دهه فجر امسال برگزار کنیم.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید اندیشه افزود: طرح نهایی مرکز شهر جدید اندیشه هم‌اکنون در کمیسیون ماده ۵ استان در حال بررسی و امید است هرچه زودتر به تصویب برسد و اقدامات اجرایی آن در مرکز شهر شروع شود.

خواندن 1124 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395