چهارشنبه, 12 آبان 1395 ساعت 14:29

محور شمشک – دیزین مسدود شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

وزارت راه و شهرسازی جزییات ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته را اعلام کرد.

براساس اطلاعات ارائه شده از سوی وزارت راه و شهرسازی تردد انواع موتورسیکلت از ساعت 12 روز چهارشنبه الی 6 صبح روز شنبه از محورهای کرج به چالوس، هراز، فیروزکوه و تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع خواهد بود.

همچنین تردد انواع وسائل نقلیه از ساعت 15 الی 23 روز جمعه از سمت کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و از ساعت 18 همان روز تا ساعت 23 از مرزن‌آباد یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در محور چالوس ممنوع خواهد بود. در محور هراز نیز در کنار ممنوعیت تردد تریلر، کامیون و کامیونت‌ها نیز به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی ساعت هشت الی 22 روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه اجازه تردد نخواهند داشت.

وزارت راه و شهرسازی نام سه محور را نیز به دلیل مداخلات جوی در فهرست ممنوعیت‌های ترددی قرار داده است براین اساس تردد در محور شمشک – دیزین، دهلران – اندیمشک و رامیان به شاهرود ممنوع خواهد بود.

بخشی از جاده‌های منتهی به پایتخت نیز به دلیل عملیات کارگاه جاده‌ای محدودیت تردد خواهند داشت. براین اساس آزادراه کرج – تهران – چالوس – هراز – فیروزکوه و دماوند در برخی حوزه‌ها محدودیت ترافیکی خواهند داشت.

همچنین وزارت راه و شهرسازی آمار پرترددترین جاده‌های کشور را در 24 ساعت گذشته را نیز اعلام کرده که براین اساس آزادراه کرج – تهران با ثبت بیش از 123 هزار تردد پرترافیک‌ترین جاده‌ها است.

پس از آن آزادراه‌های تهران – کرج، کرج – قزوین، قزوین – کرج و تهران – پاکدشت نیز در رده‌های بعدی قرار گرفتند. همچنین راه‌های ارتباطی پایتخت به شهریار و ساوه نیز بخش دیگری از فهرست جاده‌های پرتردد در 24 ساعت گذشته را شامل می‌شود.

منبع:ایسنا

خواندن 947 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395